MŠ a ZŠ speciální Diakonie ČCE Ostrava, vzdělávání od 3.let

Chcete zajistit speciálně odbornou péči a vzdělávání svému dítěti? Hledáte komplexní přístup vedoucí k celkovému rozvoji osobnosti dítěte? Obraťte se na nás, na školu rodinného typu.

Výchova a výuka dětí s kombinovaným postižením v Ostravě

Naše Mateřská škola a základní škola speciální Diakonie ČCE Ostrava zajišťuje odbornou a speciální péči dětem a žákům s těžkým kombinovaným postižením od 3 let věku dítěte.  V mateřské škole speciální od 3. do 6 let, v přípravném stupni zš speciální od 6. do 8. let. Základní vzdělání a výchovu pro žáky, pro které je plnění školní docházky v běžné škole nevyhovující. Jsme tu po všechny děti s mentálním a tělesným postižením, smyslovými vadami i autismem, autistickými rysy. Školy se nachází: na ul. U Cementárny 23, Ostrava-Vítkovice a na ul. B. Martinů Ostrava-Poruba.

V případě potřeby a pro více informací nás neváhejte kontaktovat a prostory školy navštívit. Více na webu školy:

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.